به همت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دردانشگاه‌ها:

بزرگ‌ترین رویداد قرآنی دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد

بزرگ‌ترین رویداد قرآنی دانشگاه آزاد اسلامی روزهای یکشنبه و دوشنبه ۱۴ و ۱۵ آذرماه به‌طور هم‌زمان در بیش از ۴۰۰ واحد دانشگاهی برگزار شد.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، بیست و ششمین دوره بخش کتبی مسابقات قرآن و عترت اعضای هیئت‌علمی و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی طی روزهای یکشنبه و دوشنبه ۱۴ و ۱۵ آذرماه به‌طور هم‌زمان در همه واحدها و مراکز آموزشی به‌صورت مجازی برگزار شد.

بیست و ششمین دوره بخش کتبی مسابقات قرآن و عترت استادان و اعضای هیئت‌علمی و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی در ساعت ۸ صبح روز یکشنبه با مشارکت بیش از ۳۰ هزار نفر از دانشجویان و اعضای هیئت‌علمی در ۱۱ رشته مربوط به قرآن و عترت برگزار شد.

شرکت‌کنندگان این مسابقات در رشته‌های؛ آشنایی با تفسیر قرآن کریم، آشنایی با مفاهیم نهج‌البلاغه، سیره معصومین(ع)، احکام، حفظ موضوعی قرآن کریم، آشنایی با احادیث اهل‌بیت(ع)، آشنایی با مفاهیم صحیفه سجادیه، پرسمان معارفی و سبک زندگی با هم رقابت می‌کنند.

ثبت‌نام این دوره از مسابقات ۱۰ مهرماه در واحدهای دانشگاهی توسط کانون‌های قرآن و عترت دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی با همکاری دیگر بخش‌های دانشگاه و واحد الکترونیکی به‌صورت مجازی انجام شده است.

نتایج اولیه و امتیاز داوطلبان پس از اتمام آزمون‌ها و بررسی اولیه اعلام خواهد شد و هر کدام از داوطلبان پس از اتمام آزمون می‌توانند نتایج اولیه خود را ببینند.

بر اساس آیین‌نامه مسابقات قرآن و عترت در واحدهای جامع و بسیار بزرگ به ۵ نفر اول و در دیگر واحدها به سه نفر اول علاوه بر امتیازهای عمومی هدایایی اهدا خواهد شد.

دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی از تمامی دست‌اندرکاران و مسئولان برگزاری مسابقات ازجمله دبیران شورای قرآن و عترت استان‌ها، مسئولان کانون‌های قرآن و عترت، معاونان دانشجویی و فرهنگی، مدیران فرهنگی و روسای واحدهای دانشگاهی به‌ویژه رئیس واحد و همکاران فرهنگی و فنی واحد الکترونیکی که نقش بسیار مهم و به سزایی در برگزاری این دوره از مسابقات داشتند قدردانی و تشکر کرد.

کلمات کلیدی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *