نشست هم اندیشی اساتید:

بررسی نقش اساتید در تروبج فرهنگ عفاف و حجاب

نشست هم اندیشی اساتید با مو ضوع بررسی نقش اساتید در ترویج فرهنگ عفاف و حجاب به همت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های آزاد اسلامی خراسان شمالی؛ نشت هم اندیشی اساتید با مو ضوع بررسی نقش اساتید در ترویج فرهنگ عفاف و حجاب به همت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه  و  همکاری بسیج اساتید همزمان با روز گرامیداشت ازاد سازی خرمشهر برگزار گردید.

حجت الاسلام یوسفی فر مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های آزاد اسلامی خراسان شمالی در ابتدای جلسه دغدغه های ریاست دانشگاه آزاد اسلامی را در این باره توضیح داده و راهکارهای کاربردی خود را نیز بیان نمودند.

در ادامه اساتید حاضر در جلسه به بیان دیدگاه های خود نسبت به موضوع پرداخت و درخواست برگزاری این کارگاه تخصصی با این موضوع را نیز داشتند تا خروجی مناسبی داشته باشد.

یوسفی فر در ابتدای جلسه دبیر جدید هم اندیشی اساتید دانشگاه ازاد اسلامی واحد بجنورد جناب آقای دکتر سعادتی را  به همراه اعضای شورای هم اندیشی دفتر نهاد نیز معرفی  و از زحمات دبیر سابق دفتر هم اندیشی جناب آقای دکتر خراسانی تقدیر و تشکر نمودند.

کلمات کلیدی

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *